Jesteś tutaj: Start / O Nas

O Nas

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach cieszy się rodzinną atmosferą. W naszym budynku znajduje się Niepubliczne Przedszkole oraz Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym i klasami I – VIII. Posiadamy przestronne klasy oraz salę gimnastyczną, duży korytarz z nowoczesnymi szafkami dla każdego ucznia. Tuż przy szkole znajduje się boisko szkolne wraz z bieżnią oraz placem zabaw. W budynku mieści się także stołówka oraz kuchnia gdzie przyrządzane są posiłki dla naszych wychowanków.

Po zajęciach lekcyjnych uczniowie mają do dyspozycji dwie świetlice. W trakcie tych świetlic dzieci mogą skorzystać z zajęć pozalekcyjnych, w skład których wchodzą zajęcia plastyczne, techniczne oraz zajęcia ruchowe.
Oprócz nauczycieli przedmiotowych pracujących w naszej szkole, zatrudniony jest także logopeda, pedagog szkolny, pedagog terapeuta i tyflopedagog. Rodzice chętnie współpracują z Radą Pedagogiczną, często pomagając przy różnych uroczystościach. Oprócz wydarzeń typowo szkolnych, w placówce organizowane są również koncerty, przedstawienia teatralne i cyrkowe oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. Nieustannie staramy się zapewnić naszym wychowankom jak najbogatszą ofertę edukacyjną oraz przyjazne i bezpieczne warunki pobytu w Szkole.

Serdecznie zapraszamy do naszej placówki!

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Niepubliczna Szkoła w Teodorach
Data utworzenia:2020-01-29
Data publikacji:2020-01-29
Osoba sporządzająca dokument:Damian Mikła
Osoba wprowadzająca dokument:Damian Mikła
Liczba odwiedzin:667

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2020-01-29 12:00:02Damian MikłaUtworzenie dokumentuO Nas